Stars

Connie Talbot <3

2. srpna 2013 v 14:35 | Study♥
Jak si tak brouzdám po youtubu, našla jsem pár písniček Connie Talbot a jejího parťáka Jordana Jensena. No nejsou boží?
Mně se nejvíc líbí Just Give Me a Reason a Haoppy Song. A co vám?

Selena Gomez životopis

25. května 2013 v 15:15 | Study♥
Selena Gomez se (jako jedináček) narodila 22. července 1992 v New Yorku. Krátce poté se se svými rodiči přestěhovala do Grand Praire v Texasu, kde vyrůstala do svých 13 let. Její táta je původem mexičan, její máma má italské předky. Rodiče se rozvedli, když bylo Seleně 5 let.
Svojí kariéru herečky začala Sel v 7 letech v dětském seriálu Barney & Friends, kde ztvárnila roli Gianny. Tady se také potkala se svojí nejlepší kamarádkou Demi Lovato. Malé role si Selena zahrála také ve filmu Spy Kids 3D nebo Walker, Texas Ranger: Trial By Fire.
V roce 2004 si jí všimla společnost Disney. Objevila se v seriálu Sladký život Zacka a Codyho a v druhé sérii Hannah Montany, kde hrála Mikaylu. Poté byla obsazena do seriálu Kouzelníci z Waverly, kde doposud hraje jednu z hlavních postav Alex Russo.
Další film, ve kterém se Selena Gomez objevila byla Moderní popelka 2 natočen v roce 2008. Jedná se o pokračování filmu s Hillary Duff. V červnu 2009 hrála ve filmu Program na ochranu princezen a měsíc poté ve filmových Kouzelnících z Waverly. Její nejnovější film se jmenuje Spring Breakers.

Demi Lovato - Životopis

2. března 2013 v 16:48 | Studentka007
Hurá, už jsemnejspíš na Sněžce!!! Asi si teď vybaluju věci... večer bude diskotéka!!! No lyžák je prostě totálně super!!!...Ale dost tlachání - tady je ta Demi:

Demetria Devonne Lovato se narodila 20.8. 1992 (ve znamení lva, v čínském znamení opice) v Dallasu. Zajímavostí je, že Demi má hispánsko-irsko-italské kořeny. Má dvě sestry a poprvé se objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Při této příležitosti se také seznámila se svojí pozdější nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, skladatelka a kytaristka. Další televizní seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break ve kterém si zahrála 14ti letou Danielle.

Po tomto seriálu následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Demi Lovato asi nejvíce proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od nezapomenutelného Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana. Demi Lovato si zahrála také princeznu Rosalindu (Rosie) ve filmu Princess protection program, společně se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez a zařaadili se tak do slavných Disney Channel Stars.

23. září vyšlo její první album Don't Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. To se umístilo na hezkém druhém místě hitparády Bollboard 200 a během prvního týdne prodeje se jej prodalo asi 90 tisíc kusů. Na tento úspěch Demi Lovato navázala v roce 2009 svým druhým albem Here We Go Again. 31.března vyšlo v Americe album D´ont Forget Deluxe, kde bylo všech 11 písní z Don't Forget a další dvě 2 nové hitovky.

Demi lovato miluje poezii, koncert Britney Spears byl první, na kterém byla. Překvapivě zbožňuje taky nakupování. Její oblíbená skupina je Mramore. Má ráda nakládané okurky, sýr, vajíčka a čokoládu...

Contagious love

1. března 2013 v 21:03 | Studentka007
Tady je official teaser ke Contagious Belly a Dayi. Nevim jak vám, ale mě připadá super. Co vy na to? Pište v komentářích...

Robbie Williams - Loosers

26. února 2013 v 16:48 | Studentka007
Úžasný video - ale ten konec... Jestli jste ho ještě neviděli, určitě se mrkněte. Posledních asi 20 vteřin si Robbie píše s holkou z Čech!!! Borec!!! Co si myslíte vy?

Bruno Mars Životopis

24. února 2013 v 16:27 | Studentka007
Peter Gene Hernandez Jr. se narodil na Havaji s Puerto Ricánským a Filipínským původem. Má pět sourozenců. Pochází z hudební rodiny. V roce 1990 byl v časopisu "MidWeek" popsaný jako "Malý Elvis". Navštěvoval školu President Theodore Roosevelt , promoval v 17ti letech a krátce po tom se přestěhoval do Los Angeles, aby pokračoval v hudební kariéře.

Než se stál úspěšný sólový umělec, byl také uznalý hudební producent, napsal písně pro Flo Ridu, Alexandru Burke, Travise McCoyeho, Adama Levina... Také spolu-napsal hit Sugababes - "Get Sexy" a poskytl doprovodné vokály na jejich album "Sweet 7". Dosáhl výtečnosti jako sólový umělec a to nejen psaním, ale i spolupráci na hitech "Nothin' on You" - B.o.B. a Travie McCoy "Billionaire".

Brzy po tomto úspěchu bylo oznámeno, že Mars vydá své debutové EP s názvem "It´s Better If You Don´t Understand" 11.května 2010. Jeho debutový singl, "Just the Way You Are", z jeho nadcházejícího studiového alba, byl zveřejněn 19.července 2010.


Debby Ryan - Životopis

16. února 2013 v 15:45 | Studentka007
Deborah Ann Ryan se narodila 13. května 1993 v Alabamě v USA. Tato americká herečka a zpěvačka je známá hlavně svojí rolí Bailey Pickettové v dětském eriálu Sladký život na moři.
Ve věku sedmi let začala Debby vystupovat v profesionálních divadlech. V roce 2007 se objevila v seriálu Barney a jeho přátelé a ve filmu Barney: Let's Go to the Firehouse. Také je známá za roli Edith ve filmu The Longshots. V roce 2010 si Debby zahrála ve snímku studia Disney 16 přání. Debby hrála také v divadelním filmu What If...., který měl premiéru 20. srpna 2010 v USA.
Od roku 2011 hraje hlavní postavu v novém seriálu Jessie.V roce 2012 měl premiéru film Radio Rebel, kde hraje hlavní roli Tary Adamsové.

Zendaya Coleman

7. února 2013 v 19:23 | Studentka007
Jméno Zendaya pochází z afrického státu Zimbabwe a znamená "díky". Zendaya Coleman se narodila 1.9.1996
v Oaklandu v Kalifornii a nyní žije v Los Angeles. Tato pohledná hnědovláska vystudovala herectví a zahrála si
v Shakespearově dramatu Richard III. Jejím vzorem je Beyoncé, protože"umí vyjádřit to, co cítí."
V seriálu Shake-it-up ztvárnila "Daya" postavu Raquel "Rocky" Blue.


Bella Thorne - Životopis

29. ledna 2013 v 20:54 | Studentka007
Anabella "Bella" Avery Thorne se narodila 8. října 1997 na Floridě. Žije v Kalifornii a má tři sourozence (Remi, Dani a Kayli). Svou kariéru modelky a herečky odstartovala spoustou menších rolí ve filmech, pak pokračovaly malé role v "Kouzelníci z Waverly" a "Hodně štěstí, Charlie". V roce 2003 natočila film Stuck on You. Bezkonkurenčně nejvíc Bellu proslavila role Cece Jones v Disney seriálu Shake it Up. Spolu s kamarádkou Zendayou předvádí svůj dokonalý taneční a herecký talent.Bella Thorne je taky skvělá zpěvačka.


Vizitka Miley (Destiny Hope) Cyrus

5. ledna 2013 v 11:34 | Studentka007
Výška: 1.63 m
Prezdívka: Miley (Smiley)
Datum narození: 23. 11. 1992
Znamení: Střelec
Rodiče: Billy Ray Cyrus a Tish Finley Cyrus
Sourozenci: Christopher, Braison Chance, Brandi, Trace and Noah Lindsey
Zvířata: Loco a Tag (psi), Doma v Nashvillu měla více zvířat
Hraje na: kytaru
Oblíbené zpěvačky: Hilary Duff, Kelly Clarkson
Nejlepší přátelé: Ashley Tisdale, Selena Gomez
Nejoblíbenější sport: roztleskávání
Zajímavosti: Vždy u sebe má něco sladkého.
Kdyby měla bý zvířetem, chtěla by být delfín.(soutěž - hledačka)

Životopis Miley Cyrus

5. ledna 2013 v 11:22 | Studentka007
Celé jméno Miley Cyrus je Destiny Hope Cyrus. Když byla malá táta ji říkal Smiley (Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Miley je dcerou zpěváka Billiho Ray Cyruse. Už v dětství se objevovala v různých reklamách.
Pravý začátek její kariéry však nastal, až když vyhrála casting na hlavní roli v seriálu Hannah Montana. Je o mladé 14-leté středočkolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. Nikdo to ale neví, protože vystupuje s blonďatou parukou a falešným jménem a ve škole je to zase jen obyčejná holka. Nikdo kromě její rodiny a kamarádů neví, že vede 2 životy.
Z Miley se díky tomuto seriálu stala hvězda. V seriálu hraje se svým opravdovým tátou, který je také jejím manažerem. Miley Cyrus vydala už několik hudebních CD. Písničky si sama píše nebo jí je píše táta. Písničky se použili také jako soundtrack k Hannah Montana. Hannah Montana vyšlo i na DVD a stal se z toho fenomén. V lednu 2008 se do kin dostal 3-D film Hannah Montana Concert. Miley Cyrus má před sebou jistě slibnou kariéru. S vyplazeným jazykem


STARS!

5. ledna 2013 v 10:52 | Studentka007
Rozhodla jsem se založit novou rubriku o stars - budu sem psát články z vlastní iniciativy,
ale jestli máte nějaké přání, napište do komentářů...
Díky.
Studentka007
 
 

Reklama