Ostatní

Affs Ikonky a omluva

29. května 2014 v 13:09 | Melody♫
Moc se omlouvám za neaktivitu, i teď píšu docela narychlo, takže to už nebudu protahovat. Prostě nic nestíhám. Ani školu, ani blog, ani všechny ty přípravy na taneční vystoupení... Takže doufám, že mi to odpustíte... příští týden asi nic nepřidám, takže až za čtrnáct dní - po uzávěrce...

V celém článku affs ikonky od Angelique, které jsem vám vybrala :)
Snad se líbí...

Kontrola + náběr affs

3. května 2014 v 10:21 | Melody♫

Mám čím dál tím víc pocit, že hodně z mých affs přestalo obíhat už před hoodně dlouhou dobou, takl si vás prostě znovu protřídím... Taky založím novou kategorii - fav sites- kam napíšu blogy, které mám ráda, ale z nějakého důvodu nejsou v mých affs...

Máte čas se napsat do 17. května!!

Articles on request

12. března 2014 v 17:58 | Melody♫
7utpnkurs4a12sbt03f3099f27tptzqn
Aby jste na tento blog rádi chodili a dočetli se tu to, co vás zajímá, rozhodla jsem se o nový projekt. Jmenuje se Articles on requst, tedy články na přání. Jde o to, že každý může do komentáře napsat, o čem by chtěl článek. A já ho napíšu. Ale prosím, npište sem žádné jiné komentáře, budou smazány. A nepište nevím nebo je mi to jedno... To je k ničemu. Zkrátka bych to tu chtěla trochu oživit.
Taky jsem s Jjjessie začala psát náš společný příběh, nekdy ho sem přidám, ale ne teď, kdyby se to nějak zvrtlo... A chtěla bych vás poprosit, jestli byste mohli dle svého uvážení hlásnout tady. Je to vyrovnané...
Díky a doufám, že se vám tento nápad bude líbit :))
Melody♫
😌UntitledInspiration

Ceny z soutěže z 24.12.

27. prosince 2013 v 16:22 | Study♥

V celém článku najdete ceny za soutěže ze Štědrého dne :))
Všem gratuluji :)

What will you do on 24.12.?

22. prosince 2013 v 16:00 | Study♥

Ano, je to tak! Rozhodla jsem se přichystat na Štědrý den několik soutěží, abyste s nenudili i 24. prosince :)
Chtěla bych tedy vědět kdo budete mít čas sezúčastnit :) Taky bych ráda věděla, jestli máte nějaký návrh na soutěž.
Moc se těším :)

Konec. A to vážně.

10. prosince 2013 v 15:52 | Study♥

Ano, prostě je to tak. Rozhodla jsem se zrušit blog.
vic v c.č.

Kecy + hodnocení mého blogu

10. listopadu 2013 v 19:51 | Study♥
Omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala... Mám to pměrně složité. Spoustu věcí nestíhám a blog už vůbec. Občas mám čas sem zajít, ale říkám si, že když napíšu článek, budde to konec hatusu a já sem budu muset psát pravidelně, což absolutně nestíhám. Rozhodla jsem se tedy aktivovat takzvaný PŘESTÁVKOVÝ HIATUS. Tj, že sem budu dávat články, ale jen vyjímečně. Affs nemám, takže obíhání řešit nemusím, ael asi sem moc často nezavítám. Zatím to provizorně zkusím do 1.12.2013 a uvidíme, jak to bude fungovat.
A aby tenhle článek nebyly jenom samé kecy, v celém článku najdete hodnocení mého blogu od Desirée Lydon. Je pměrně přísné, ale souhlasím...

...a zase hiatus :(

18. října 2013 v 17:30 | Study♥

A máme ho tu! Hiatus! Bude trvat od yítřka do pondělí 4.11. Proč? Protože tu nebudu a máme bdobí písemek... někteří to znáte - no, gympl :) Tak nebo tak sem předastavím nějaké články, tak doufám, že sem přeso někdy zavítáte :)) A jestli jste někdo zapomněli, tak dávám druhou šanci pro VGS d neděle - buď se mi omluvte na mail, nebo pošlete svůj výtvor - tentokrát písmeno :) C u soon :))))

Je někdo online?

21. září 2013 v 13:36 | Study♥

Hello there! Je někdo online? Chtěli byste nějakou tu akcičku? mám čas na další soutěžní den! Jeslti máte někdo zájem, určitě napište komentář... Budu tu asi tak do půl šesté, do kdy vy? Doufám, že sem někdo písne... Váš meloun :D

Wishlist do konce roku 2013

17. srpna 2013 v 14:44 | Study♥
Rozhodla jsem se udělat wishlist - jenom věci na sebe. Když si něco koupím, škrtnu to a napíšu datum, kdy jsem si to koupila. Můžete sem psát tipy nebo mi posílat na studentka007blog@seznam.cz obrázky toho, o jste si koupili vy a já z toho všeho na konci roku udělám koláž, chcete? Tak tady už je ten Wishlist... :))
Víc v c.č. ~

Nový lay

7. srpna 2013 v 18:51 | Study♥
Tak co říkáte na nový lay, ještě než odjedu, chci za něj moc a moc poděkovat Francesce Fox (www.just-ff.blog.cz).
Jak se líbí vám?
Mě připadá Bombový!
Je lepší než ten předchozí?
Pište v komentářích!

Hojkalina!

6. srpna 2013 v 9:45 | Study♥

Hojlajkina všichni! Jak se máte? Přečtěte si, prosím, tenhle článek!

Prosba?

2. srpna 2013 v 13:33 | Study♥
!

?
.
:

http://www.bravoweb.cz/style/hlasuj-pro-summer-girl-2013-7233

,
.
.
.

Ceny pro mě od Tacere za SONSong

24. června 2013 v 15:59 | Study♥
Chtěla bych vám moc a moc poděkovat za to, že jste mě v SONSong s Adele - Skyfall dostali až na první místo. Všem, kdo pro mě hlásli opravdu moc děkuju. Tady přidávám výsledky finálové ankety.


A tady svoje ceny (+ reklama na pořádajícím blogu Tacere:) ):Jak se vám líbí? Mně moc!
Study♥

P.S. Připomínám, že do čtvrtka tohoto týdne máte zasílat své výtvory do 1. kola VGS! Nezxapomeňte!!! :D

Moc prosím!

14. června 2013 v 14:41 | Study♥

Prosím prosím!

Já vím, ujž zase, ale rentokrát OPRAVDU potřebuju hlásky! Jsem ve finále SONSong na Blogu mé affs TACERE a teď se opravdu ukazuje, kdo z koho. Chtěla bych vás tedy poprosit o hlásky tady:

http://springfairy.blog.cz/1306/5-kolo-sonsong-posledni#komentar107996220


Kdo hlásne, napište koment.

Moc díky.

Study♥

Ahoj, je tu někdo?

8. června 2013 v 11:42 | Study♥
Ahojík!
Jak se máte? já moc fajn, a protože dneska nikam nepůjdu, mám na vás celý den.
Kdo byste měli zájem o nějaký článek, akci nebo soutěž, dejte vědět... nebo aspoň napište od kolik do kolika tu budete...
Dík moc.
Study♥

Diplomek pro mě! ♥

2. června 2013 v 19:12 | Study♥
Dostala jsem super diplomek od Nikolky...:P (www.dream-live.blog.cz) za tipovačku ke dni dětí. Jak se líbí?
Byla to modrá. Jinak napište do komentářů, kdo tu momntálně jste... udělala bych nějakou soutěž nebo něco nebo víc článků... kdyžtak napište co byste chtěli :) Mám na vás moře času :) Ale napište hned, rozmyslím si to...
XD
Vaše Study♥

Prosím, prosím!

2. června 2013 v 9:44 | Study♥

Hojlajkina!

Jak se máte? Já nic moc... Dneska jsme měli jet na vodu, ale portože je povodňový stav, nepůjčili by nám loď :(
Takže nic.
Ale aspoň mám víc času na školu a blog...
A teď už k podstatě článku:
Na www.springfairy.blog.cz jste mě dostali už do 4. kola.
Jsem tam jako Study♥ s Adele - Skyfall.
A teď momentálně prohrávám na celé čáře, porotože pro mě nikdo nehlasuje :(
A PROSÍM, OPRAVDU SE PODÍVEJTE, JESTLI UŽ JSTE HLASOVALI, PROTOŽE JSTE SI TO MOŽNÁ SPLETLI S PŘEDCHOZÍM KOLEM, KTERÉ JSEM VYHRÁLA!!!
Ještě jednou vám všem moc děkuju... A kdo hlásnete, napište do komentů :)
Study♥


Good morning!

21. května 2013 v 5:30 | Study♥

A zas další hitaus

19. května 2013 v 13:52 | Study♥
No, zase se vám musím omluvit, ale budu mít HITAUS, protože jedu se školou na Slovensko. Máme to jako výměnný pobyt, ale Slováci už tu byli. Moje kaámoška se jmenuje Martina a je děsně super. Pro tento blog to ale ani tk moc suprové není, co? No, pokusím se přednastavit nějaké články, ale moc toho asi nebude... i když! Vlastně dneska a zítra budu u jjjessie (http://jjjessie.blog.cz/) , tak něco společně stvoříme - snad. No, zítra totiž nemáme školu - jsou Letnice (Fingsten), takže zase vooolnoooooooooooo! Jupí! Jjjessie říkala něco o tom, že půjdem na koloběžky do hvězdy! Já se ták těším! No, a aby to nebyl jenom suchý článek bez obrázků, přidávám nejnovější fotku koťátek. Že jsou rozkošný!!!???

Jsem na bloglovin'!

18. května 2013 v 19:53 | Study♥
Novinka! Jsem na Bloglovin' Link: <a href="http://www.bloglovin.com/blog/7702293/?claim=gv74rh7x8m8">Follow my blog with Bloglovin</a>

Anketa

16. května 2013 v 22:07 | Study♥
Která dívka se vám líbí víc? Ta pravá nebo ta levá?

Inspirace...

15. května 2013 v 15:52 | Study♥
Terouš (crazycrazycats.blog.cz) mě inspiroval k vytvoření dotazníku. Najdete ho tady: http://www.survio.com/survey/d/G1V6M8U3S4A4D8G4D Kdo ho vyplní, napište do komentářů,... moc mě to zajímá ;P

Hodnocení mého blogu od Terouše (crazycrazycats.blog.cz)

10. května 2013 v 9:42 | Study♥
Přidávám hodnocení mého blogu od Terouše. Na 99% s ní souhlasím. Co vy?

První dojem:(3/5) První dojem není příliš špatný. Je vidět,že se ráda účestníš blogových soutěží. Příliš se mi však nelíbí nápi Welcome to my world! má ho totiž spoustu lidí. A prostě první dojem není nejnej,ale na každého to může působit jinak.
Originalita:(4/5) Tvůj blog je velmi originální. Například podobný desing jsem u nikoho neviděla. I tvé články jsou originální ikdyž občas se podobají těm co píší ostatní.
Desing:(6/10) Tvůj desing není špatný,ale mě se tolik zas nelíbí. Vím,že sis ho nedělala sama,ale to spuostu lidí. Musím říct,že je až příliš jednoduchý a srdíčka na něm se na něj příliš nehodí(tím však nechci urazit Rendu♥,která ho vytvářela),každému se líbí něco jiného. Pak taká nemáš nijak zvlášť propracované zápatí,ale zas máš nakonci ikonky. Takže zkus propracovat zápatí a bude to lepší.
Menu:(4/5) Menu máš pěkné a velmi přehledné a propracované. jediné co mě mate jsou ikonky pro Affs,protože z nich nejde poznat jak se Affíčko jemenuje. Taký by sis měla dát profil nahoru do menu.
Články:(9/10) Tvé články jsou supr miluju je číst nemáš v nich chyby(teda já alespoňzatím na žádnou nenarazila). Tvé články jsou zábavné a originální. Občas se však naskytne nějaký ne příliš povedený a stejný jako mají ostatní.
Přehlednost:(4/5) Tvůj blog je přehledný a téměř ve všem se zde vyznám. Jak jsem ale již víše řekla nevyznám se v ikonkách pro Affs.
Zkušenost:(9/10) Jsi velmi zkušená jak na psaní článků tam na dělání ikonek atd. Jediné v čem asi nejsi zkušená je dělání desingů.

Aktivita:(4/5) Jsi velmi aktivní jako Affíčko některé dny však nepíšeš komentáře ani články na blog a někdy to trvá i třeba tři dny.

Spřátelování:(5/5) Ve spřátelování jsi najedničku máš mnoho Affíček a jsi i naše Affíčko.

To je asi vše celkově jsi obdržela 48 bodů z 60 bodů. Takže máš známku 1.

Návštěvnost :)

23. dubna 2013 v 15:26 | Study♥
Návštěvnost za minulý týden (15.4. 2013 - 21.4. 2013) je:
Pondělí: 8
Úterý: 13
Středa: 12
Čtvrtek: 17
Pátek: 14
Sobota: 19
Neděle: 18
Study♥

Prosím o hlasy !!!

21. dubna 2013 v 16:17 | Study♥
Ahojky prosím všechny o hlásky !!!!!!!!!!!!!

Soutěž SONC pokračuje a já jsem se díky vám dostala dál !
Pomůžete mi ještě ?

Pro koho hlasovat ?
Study♥ s Adele - Skyfall

Kde ?

Předem děkuji všem :)

Návštěvnost :D

18. dubna 2013 v 20:44 | Study♥
Návštěvnost za minulý týden (8.4. 2013 - 14.4. 2013) je:
Pondělí: 27
Úterý: 19
Středa: 16
Čtvrtek: 12
Pátek: 20
Sobota: 15
Neděle: 20

Celkem: 129

P.S. Sorry, že těď moc nepřidávám, ale nestíhám. Dělám spoluadminku na www.renaninan.blog.cz a na www.blogovsechzvirat.blog.cz tk se třeba mrkněte :D

Affs ikonky

14. dubna 2013 v 13:30 | Study♥
Tak co říkáte na klikačky? Myslím, že se mi celkem povedly - zvlášť Lenule :)... Ještě je musím roztřídit do kategorii, ale to udělám někdy jindy... Zatím Pa. Study♥
Už by to mělo fungovat...ok?

Pomoc!

12. dubna 2013 v 15:37 | Study♥
Ahojky!
Potřebovala bych poradit!!! Nevíte někdo, jak dát na obrázku odkaz? Jasko klikací ikonku... Mám totiž už většinu ikonek pro affs hotový - jen nevím, co s tím odkazem... Jestli někdo víte, napište do komentů nebo na: studentka007blog@seznam.cz . Děkuju moc za pomoc. :*
Vaše Study♥
P.S. Omlouvám se všem affíčkům za moje komenty na jejich blogu. Zapomněla jsem si přehodit přezdívku, tak jsem jako Verča-Study♥ a mám tam špatnej web... Fakt sorry :(

New desing

8. dubna 2013 v 17:23 | Renda♥
Ahojky !
Pro ty, co mě neznají jsem Renda♥ !
Ale já hodně bloguji tak doufám, že tady nikdo takový není !
Dělal jsem Study♥ desing ještě upravím menu a je hotový !
A chci vědět, co na něj říkáte vy a co ty Study ?
Je lepší než ten předchozí ?

Návštěvnöst za minulý týden

8. dubna 2013 v 15:44 | Study♥
Návštěvnost za minulý týden (1.4. 2013 - 7.4. 2013) je:
Pondělí: 33
Úterý: 27
Středa: 21
Čtvrtek: 18
Pátek: 27
Sobota: 28
Neděle: 29

Celkem: 183

To je dobrý, ne?

Výsledky neohlášené kontroly AFFS!!!

7. dubna 2013 v 14:56 | Study♥
Takže tihle AFFS zůstávají. Každému z vás udělám ikonku do menu (nepište, co na ní chcete - nechte se překvapit!).
Tihle AFFS vypadli. Buď se zapište znova pod tento článek (nezapomeňte skupinu, kam chcete patřit) a uveďte důvod,proč jste se nezapsali, nebo s váma prostě KONČIM!!! Nebyli jste na mym blogu dooost dlouho, že jste si kontroly nevšimli! Byla tu celých 14 dní!!!

Tento článek dám do menu, takže si ho prosím račte všimnout!!!

Rozhovory?

30. března 2013 v 17:28 | Study♥
Takže jsem se rozhodla dělat s vámi rozhovory. Budu ráda, když se někdo zúčastní. Otázky vám pošlu na mail a celý rozhovor budu publikovat na svém blogu (pokud chcete speciální podmínky, napište mi to pak v odpovědi...). Kdo se chcete zúčastnit, napište do komentářů:

# Jméno (Nick)
# Adresu blogu
# Mail (jestlichcete, pak váš komentář smažu...)
# O čem chcete rozhovor?

Doufám, že se někdo přihlásí... Tak se mějte!
Study♥

Rozřazování, náběr a kontrola affs!!!

27. března 2013 v 8:49 | Studentka007
Takže je tu rozřazování, náběr a kontrola affs. Probíhá do 7. dubna, kdo se nezapíše... no, ještě uvidíme ;)

Skupiny:
Sister (2) obíhají 6x - 7x týdně - ze starých navrhuju Rendu♥ a Lenuli
Elite (5) obíhají 4x - 5x týdně
Top (10) obíhají 3x týdně
Normal (10 a víc, podle toho kolik se zapíše lidí) obíhají 1x - 2x týdně
Noví i moji mílí "staří" affs se zapište do komentů takhle:
1) Přezdívka
2) Blog
3) O čem máš blog
4) Do které skupiny chceš patřit
5) Co se ti líbí/nelíbí na mém blogu

Díky moc vám všem...aspoň už v tom nebudu mít takovej guláš, no...xD
(zdroj obrázků: ©llenka970.blog.cz)

UŽ SE ZAPSALI:

Jsem zpět!

9. března 2013 v 16:10 | Studentka007
Tak jsem se konečně vrátila zpátky z lyžáku! Bylo super, jenom jsem se bohužel rozešla se svým klukem...no nic. Bohužel nemám žádný fotky, páč jsem jaksi nechala foťák doma - ach jo! Tak aspoň fotka hotelu:
Ask me!!!

9. března 2013 v 14:00 | Studentka007
Nazdárek! Protože mi to připadá dost praktické, zakládám ask me článek. V komentech se mě můžete zeptat na co chcete, ale na příliš osobní otázky neodpovídat. Můžete sem taky psát, pro koho mám kam hlásnout. Jenom sem prosím nepište reklamy. Dík moc a ptejte se! :DDD

P.S. Tyhle pixelky si můžete přivlastnit za první, druhou a třetí ZODPOVĚZENOU otázku.
UMÍSTĚNÍ A PODLE TOHO CENY:
1. Kočička Lili
2. Králíček Bunny
3. Lední medvídě Elis

Zase HITAUS

26. února 2013 v 17:18 | Studentka007
Opravdu se omlouvám, ale letos máme nějak moc volna... V sobotu odjíždíme se třídou na lyžák a vracíme se až tu další sobotu, tkže možná zase nastavím nějaké články, ale moc toho nebude... Doufám, že i přesto budete navštěvovat můj blog a jestli k němu máte jakékoliv výtky, připomínky a komentáře, napište pod tento článek - ráda se poučím. Tohle je (jak už jsem myslí psala) můj druhý blog, ale má svoje mouchy... :DDD

Pro Affs: Prosím, nemažte si mě, fakt obíhat nemůžu... :(((

Hitaus

12. února 2013 v 19:10 | Studentka007
Omlouvám se, ale příští týden máme prázdniny, tak pojedeme s rodinou na hory...
Přednastavila jsem sice nějaké články, ale nebudu obíhat, protože na chatě není Wifina...
Škoda, ale moc se těšim..

Diplomek pro Jaju

12. února 2013 v 17:37 | Studentka007
Díky moc! Vážím si Tě.

Diplomek pro Annie-Anny

29. ledna 2013 v 20:27 | Studentka007
Your animation
Mám své první AFFS - Skvělou holku s ještě skvělejším blogem.
Tady je pro tebe diplomek Annie-Anny!

Co si vzít s sebou na pustý ostrov???

4. ledna 2013 v 11:49 | Studentka007
Na pustý ostrov?
To záleží na tom, co by na tom ostrově bylo...

Každopádně můj seznam by vypadal asi takto:

dostatek jídla a pití
knihy/čtečku
počítač
stan(+spacák atp.)
kamarádky/dy
oblečení
psací potřeby
skicák
...

A co vy? Napište do komentářů, co byste si vzali na pustý ostrov...???!!!

Affilate

4. ledna 2013 v 11:11 | Studentka007
Ahoj!
Můj blog je teď celkem nový, takže hledám Affilate...
Můj předchozí blog byl celkem úspěšný - takže se nemusíte bát, že tohle bude fail...
Kdo má zájem stát se mým Affilatem, napište do komentářů svůj Nick a proč chcete být můj affilate.

Vaše

Studentka007

Ahojík

4. ledna 2013 v 11:07 | Studentka007
Ahoj lidi!
Vítám vás na mém blogu!
Bude hlavně o věcech do školy. Ráda vám pomůžu s referáty nebo cizími jazky.
Pochopitelně tu najdete taky spoustu zábavy, především moje vlastní vynikající recepty...
Tak se dobře bavte!!!
Vaše


Studentka007


 
 

Reklama

Rubriky