News + diary

Prodloužení termínu SONLF + kecy, kecy, kecy...

2. září 2014 v 22:07 | Melody♫

No, novinek bychom tady měli spoustu, tak si k tomu čtení radši něco pusťte...

Jak to bude o prázdninách?

22. června 2014 v 20:20 | Melody♫
Prázdniny se rychle blíží a já bych vám chtěla upřesnit, jak to tu bude...

Nemocná...

5. června 2014 v 11:03 | Melody♫
Mám spoustu věcí, které bych vám chtěla říct... Takže i přesto, že jsem nemocná, píšu na blog... Jestli jste teď na můj blog zavítali náhodou, přečtěte si nějaký jiný článek. Tenhle by se vám stejně nelíbil...
Tak a teď když už to nikdo nečte konečně k věci. Nemá cenu se za tu neaktivitu znova omlouvat, stejně už mi asi neodpustíte, ale kdyby se přece jenom někdo našel.... OMLOUVÁM SE. Zítra se uzavírají známky takže od zítřka se zase můžete tešít na vaší starou Melody♫. Začnu přidávat a blog se snad zase vrátí do normálu. Stejně vás oceňuju za to, jak jste všichni v affs vytrvali a za to, jak mj blog i přes neaktivitu máte rádi...
Mám na léto na blog spoustu plánů. Chtěla bych přidávat fotky, více o mně, tipy na knížky a filmy... Ale hlavně: Úvahy a svoje myšlenky. Čím víc se probírám ostatními blogy zjišťuju, že tyhle články mě nejvíc baví číst. A psát by mě je bavilo asi taky. Takže tu v budoucnu najdete hlaně recenze, moje myšlenky a Challenge (jako 30 qestions callenge, která začne co nevidět). Pokud jse si můj článek přečetli, za což vám moc děkuju, protože tyhle kecy jsou fakt prašěný, napište nenápadně do komentářů svou oblíbenou barvu. Občas mám pocit, že moje články nikdo pořádně nečte. A než sem přidám nějaký ten obrázek, chtěla bych vás poprosit o hlasy pro můj oblíbený film Alenku v říši divů TADY... Předem moc děkuju a doufám, že mi zůstanete i nadle věrní...

Yours sincerly
Melody♫
P.S. Ještě mě napadlo: Nechtěli byst tu nějaké články v angličtině?

Yesterday Diary: Makronky :3

8. května 2014 v 10:44 | Melody♫
Včera jsem byla s kamarádkou v centru Prahy... Byly jsme v pekárně, kde měli makronky. Už jsem je stráášně dlouho neměla, tak jsem si koupila celé balení ;)

Nový lay

30. března 2014 v 20:44 | Melody♫
Ahojky :)
Omlouvám se, ale hiatus musím prodloužit do 13. dubna, nestíhám kvůli škole...
Tak jksem vás jen chtěla pozdravit po návratu z Německa... jak se vá líbí nový lay?
Moc za něj děkuji (komu jinému než) Pagess. Vybrala jsem si my website - my home. Protože to tak prostě je. Cítím se tu jako doma a doufám, že vy taky :)
Ještě jednou se moc omlouvám za ten hiatus :/
Melody♫

Vím že o něj nestojíte, ale je tu...

21. března 2014 v 17:00 | Melody♫
No, nedá se nic dělat... Příští týden (vastně už od zítřka :D) budu v Německu. Máme školní výměnu. Budeme bydlet v rodinách a holky/kluci, u kterých jsme bydleli, přijedou v červnu zase k nám.
viz c. č. ↓↓↓

Blog TAG

18. února 2014 v 20:27 | Melody
Tuf50tg3lecbnu5n4kakltefj1amp1xw
Konečně mě někdo nomnoval na TAG, díky, Angee Diamond... tak začneme :)

Valentýn, co si o tom myslet?

14. února 2014 v 18:03 | Melody
Hojla!
Mám tu pro vás článek na téma Valentýn. Co jiného byste dnes tak čekali, že? No, ale nebudu se tu rozepisovat o blbostech. Teď k věci.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Výsledek soutěže Přezdívka + diary

28. ledna 2014 v 20:49 | Melody
(source:monika-graphic.blog.cz)

Ahojla :)
Mám tady tak trochu informační článek...

Happy new year!

1. ledna 2014 v 13:17 | už ne nadouho??? - Study♥
Tak je to tu! Máme tu konečně rok 2014! A Aby tenhle článek nebyl jenom o přání, rozhodla jsem se ohlásit novinu! Ráda bych si změnila přezdívku na něco kratšího nebo aspoň originálnějšího než Study♥ a potřebovala bych od vás poradit. Jestli máte aspoň chvililinku čas, hlásněte mi prosím TU!! Budu vám moc vděčná. A do komentářů napište nominace a přezdívky pro mě :)) Nebo si něco vymyslím a bude to znít hrozně!
Tak šťastný nový rok!!


už ne nadlouho Study♥

Letošní barva Vánoc

23. prosince 2013 v 8:00 | Study♥
Pokud se u vás - stejně jako u nás zdobí stromeček den pře Štědrým dnem, tenhle článek je právě pro vás. Přečtěte si, jak letos správně ozdobit stromeček!

Christmas Tag

22. prosince 2013 v 14:41 | Study♥

Spousta blogů teď píše Vánoční Tagy, tak jsem se taky inspirovala :) (www.fixovka.blog.cz) ...
Jestli chcete, napište takový i vy :)

Náběr affs

21. prosince 2013 v 19:24 | Study♥

Tree Heart
A je to tady! Čeká vás zase náběr affs. A to ve velkém!!!
více v c.č.
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

We wish you a merry christmas...

20. prosince 2013 v 17:49 | Study♥
Ahojla všichni!
Ano, ještě žiju a dokonce ještě bloguju! Přestože už sem n echodí moc lidí, došlo mi, kolik skvělých lidí bych bez blogování ztratila :) Ale o tomhle se rozkecávat nebudu. Blog totiž čekají velké změny:

Konec... ne blogu - AFFS!

8. října 2013 v 18:31 | Study♥
Mám poloviční pozastávko!
Zdarec! Omlouvám se, ale nebaví mě tyhle povinnosti: obíhej 3x týdně nebo tě mažu. třeba se mi nechce a nechci se k tomu nutit, to pak nemá význam! Proto jsem se rozhodla zrušit affs.

Kecy, kecy, kecy...

3. října 2013 v 8:46 | Study♥

Projekt 15 dní - 14. den

10. září 2013 v 17:49 | Study♥
Omlouvám se za dočasnou neaktivitu...


Někdo, kdo mě fascinuje, a proč


Hurrrá!

27. srpna 2013 v 20:17 | Study♥
Ahojla všichni! Konečně funguje internet, takže vám můžu napsat všechny možné novinky. Rozhodla jsem se teda napsat shrnutí celých prázdnin.

Moooc se omlouvám!

24. srpna 2013 v 11:17 | Study♥

O - M - L - O - U - V - Á - M - S - E - !!!
Je mi to vážně moc líto, že jsem tento týden nemohla přidávat články ani obíhat... atd. Bohužel nám totálně nefungoval internet, takže jsem byla odkázána čekat a čekat a čekat... Snad jste na mě ještě nezapomněli, nevymazali mě z affs... Tohle píšu od babičky, ale zítra odjíždím... Opravář má přijít v pondělí ráno, tak do té doby budete muset bohužel počkat... Ach jo! Snad to pochopíte... Opravdu moc se omlouvám...


Projekt 15 dní - 13. den

15. srpna 2013 v 12:10 | Study♥

Jeden z mých oblíbených pořadů.

Hmmm... Mysli mysli! Ani nwim. Tohle téma asi nebylo moc dobrý výběr, protože se spíš koukám na jednorázový filmy a často na počítači... Ale když se vrátíme do doby, kdy jsem byla malá: "Jééé - H2O, Hannah Montana! Jupí!" Ale teď už fakt ne. To bych musela mít volno tak třicet let :D... No a co vy? Já teda na seriályg moc nekoukám, jenom na Simpsonovy občas... tak tady nějaké obrázky :))

♔ Fuck you I'm fabulous ♔Die In Your Armsfuck yeah h2o: just add water!FunSubstance.com - Endless Entertainment & Humor

Projekt 15 dní - 12. den

13. srpna 2013 v 12:02 | Study♥

Jak důležité je podle mě vzdělání.

Hodně. 5ekla bych, že nejdůležitější v životě je láska a štěstí, ale bez vzdělání člověk v dnešní době dosáhne máločeho. Pokud je pro někoho kariéra důlležitá, je pro něj klíčové mít vystudovanou vysokou školu, umět anglicky... atd. atd. Já osobně se učím německy, anglicky, rusky a francouzsky a vysokou školu 100% studovat budu! Myslím, že k tomu není co dodat. I když učitelé občas prudí, vzdělání je příprava na život!
True Story

Projekt 15 dní - 11. den

11. srpna 2013 v 11:44 | Study♥

Kam bych se ráda podívala nebo přestěhovala.

Hmmm. Je spousta míst, kam bych se chtěla podívat - Paříž, Brusel, Berlín, New York, LA... A tak dál. A moc bych se chtěla podívat na Island, do Irska a do Skotska. Prý je tam nádherná říroda. Ale hrdá jsem na to, že v Londýně jsem už byla. Dokonce ne týden. je to boží město! A nejlepší je London Eye a Tower Bridge! A do Brudelu pojedu! Už mám letenku - Jupííí! Hlavní je teď teda Paříž -Eiffelovka, romantika... a to všechno kolem... Uvidíme, jestli se mi někdy podaří se tam podívat. Každopádně jsem byla na spoustě místech na světě a skoro všude se mi líbilo :)) Mám ráda města i přírodu :) Takže se mi líbí asi všude... Ale, jak se říká, VŠUYDE DOBŘE, DOMA NEJLÍP. A to platí pochopitelnbě i pro mě - a Česká republika je koneckonců krásná země, ne?

Big or small... LIES are still liesNew York City Wallpaper by ~Angelmaker666 on deviantARTThe Teen

Mimoň :))

10. srpna 2013 v 15:28 | Study♥
Ahoj všichni, teď už jsem nejspíš někde pryč, tak bych Nazdárek vám chtěla jenom napsat, jak moc vás mám ráda. A jenom kvůli vám jsem tenhle blog vypiplala z mizerného deníčku na tohle. Snad mě za to budete navštěvovat i nadále :) jak se

Hurá, jsem zpátky!

31. července 2013 v 11:23 | Study♥

Projekt 15 dní - 10. den

30. července 2013 v 11:07 | Study♥

Chvíle, kdy jsem se cítila nejspokojenější se svým životem

No, tak zkuste schválně hádat. Co mysíte? Těch chvil je v mém životě spousta. Protože jsem optimistka, stačí mi se jen malilinko na něco těšit a jsem spokojená. Co si asi pamatuju nejvíc bylo, když jsem dala svému klukovi první pusu. Na to jen tak nezapomenu, protože to nevymyslel můj mozek... to bylo RANDOM! xD ;) :P Prostě jsem se s ním loučila před vánočníma prázkama (to jsme spolu chodili asi týden)... No, a dala jsem mu pusu... Hmmm... ten kluk už je dávno pryč, tak už to radši nějak moc rozepisovat nebudu, ale je to prostě tak... A jak to máte s takovýma chvílema vy?

Fucck it up Blog de Drop-Dead-Citations - The Full élégance. - Skyrock.com Converse

Projekt 15 dní - 9. den

27. července 2013 v 7:28 | Study♥

Dej svůj přehrávač na náhodný výběr a napiš 10 písniček, který ti mobil/MP3 vybere.

 1. Demi Lovato - Give Your Heart a break
 2. Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe
 3. LMFAO - Party Rock
 4. Taylor Swift - I Knew You Were Trouble
 5. Katy Perry - Firework
 6. Pitbull ft. Christina Aguilera - Feel this moment
 7. Bruno Mars - Just The Way You Are
 8. Pitbull - Let It Rain Over Me
 9. Bruno Mars - Gernade
 10. Celeste Buckingham - Run Run Run
Miluju všechny - dám sem klip od Taylor Swift - I Knew You Were Trouble. Tu písničku miluju a klip je taky super - i s pmluvením...

Projekt 15 dní - 8. den

25. července 2013 v 8:15 | Study♥

Mí oblíbení blogeři.

Prosím nikoho, ať se neurazí, má vás ráda všechny, ale ne všechny sem napíšu... Použiju to jako vzkazník :)
 1. Dominee (http://dominniee.blog.cz/). Miluju tvoje nápady a mám tě ráda jako osobu, ale mohla bys tu být častěji...
 2. Lenule (http://diary-lenule.blog.cz/). Máš skvělé články a obrázky. Umíš to s grafikou a měla bys na víc, jenom se ti nechce :P Na tvůj blog se dívám hodně často.
 3. Calsee (http://calsee.blog.cz/). S tebou jsem affs teprve krátce a líbí se mi na tobě hlavně obětavost a potom grafika... s tou se v blogovém světě rozhodně neztratíš...
 4. Kachna a Terouš (http://crazycrazycats.blog.cz/). V posldení době jste se hodně specializovaly na grafiku a jde vám to, ale vaše ostatní články mám radši. jste mi hodně sympatický. :) Jako já (teda aspoň myslím) sázíte na originalitu blogu a jde vám to skvěle :D
 5. Annie-Anny (http://na-parket-cz.blog.cz/). Na tebe se můžu spolehnout jako na dodavatele informací o mých oblýbených celebritách Belle Thorne A zendaye Coleman. Máš pro své affs přísná pravidla, ale je pravda, že pak máš opravdu jen ty nejlepší.
 6. Rendy♥ (http://renaninan.blog.cz/). Tebe mám ráda jako člověka. Bylas to ty, kdo mě na žebříčku blogů dostal tak vysoko. A mám tě za to moc ráda. Těším se, až se zase vrátíš a držím moc palce :).
 7. Lulu (http://my--crazy--world.blog.cz/). Tvůj blog je všestranný a ve všem mě zaujal. Na první pohled designem, le i články máš čtivé a atraktivní. Hýříš nápady a rozhazuješ je plnými hrstmi. Pošli mi taky nějaký, prosííím! ;)
 8. JJJessie (http://jjjessie.blog.cz/). K tobě nic říkat ani nemusim. Vidíme se díky škole skoro pořád, takže se mě pak můžeš zeptat osobně (další důvod proSochalíře, ne, :D).
 9. Nikolka...:P (http://dream-live.blog.cz/). Líbí se mi tvoje náměty, ale jsi málo aktivní a moc se nesnažíš :(
 10. Angelique (http://graphics-hut.blog.cz/). Miluju tvoji grafiku a zkušenosti. Často čerpám z tvého blogu náměty a hlavně energii se blogu věnovat... Moc děkuju.
 11. Nonsiie (http://yellow-graphic.blog.cz/). tvoje skvělé layouty má asi třetina precizních blogů a tvým návodům rozumí každý. taky moc děkuju :).
 12. Peťula ** (http://petulapetula.blog.cz/). Máš skvělé nápady, grafiku a zkušenosti. nemám co dodat. Tímhle směrem bych chtěla se svým blogem pokračovat...

A KOHO MÁTE NEJRADŠI VY?

bff. | via Facebook Bestfriend crazy friends

Projekt 15 dní - 7. den

15. července 2013 v 7:00 | Study♥

Jsem se sebou spokojená? Pokud ne, co bych chtěla zlepšit.

Vzhledově se sebou spokojená jsem , ale občas moc né výkonostně. Jsem takzvaná "stoprocentistka" , takže musím všechno udělat dokonale a včas, jinak z toho mám příšerný pocit. To asi většina z vás nepochopí, ale co se dá dělat. Možná tu je někdo takový, jako já, ale silně o tom pochybuju. Tahle moje hrozná vlastnost mi taky zajistila to, že jsem nejlepší ve třídě (známkově pochopitelně). Není to ani tak proto, že bych se víc snažila, ale prostě jenom všechno udělám a improvizuju. Už jsem totiž zjistila, že když učitel zjistí, že jsem pilná a spolehlivá, přestane mě zkoušet u tabule :D Nonic :D
School sucks

Projekt 15 dní - 6. den

11. července 2013 v 7:51 | Study♥

Jeden trapas.

Ajaj, no tak to fakt nevim, co vám na sebe mám prozradit... Moje trapasy totiž bohžel/dík nejsou moc trapný. Oni se mi totiž nestávaj. Já trapasy beru jako něco, co se stává jenom jiným lidema na ty své brzy zapomenu. Napíšu vám ale trapas, který se stal jedné mé kámošce (doufám, že mi za to neurve hlavu :D):
"Chodím s holkama na aerobik, a protože patřím mezi šikovné, cvičitelka mi řekla, ať ostatním ukážu sestavu z minulého týdne. Všechno by bylo v pořádku, kdyby nablízku nebyla mikina. Uklouzla jsem, hlavou práskla do zrcadla a zadkem si sedla na džus v krabici. Druhý den to věděla celá škola."
No LOL, ne? Při tomhle jsem zrovna chyběla, ale dozvěděla jsem se to ještě ten samý den večer... Drbny jsou děsný, no!

Projekt 15 dní - 5. den

9. července 2013 v 8:01 | Study♥

Mé dětství.

O tom by se toho dalo navyprávět hodně, ale tolik o tom zase říct nechci a ani nemám čas vysedávat kvůli tomuhle článku dvě hodiny u počítače (obrazně řečeno!). Když jsem byla malá, byla jsem hooooooooooooooooooooooooooodně stydlivá... Proto jsem se sice kamarádila se všemi a neměla žádné nepřátele, ale málokoho jsem si pustila k tělu (opět obrazně řečeno, jasný?). Ten, kdo se tam ale dostal, si mohl být jistý, že je tam nadlouho a doopravdy a že se už na světě nemá čeho bát, protože má přece mě. A takhle se starám o své kamarády doteď, jenom ta stydlivost už zmizela a já s radostí blbnu jako všechny ostatní holky v mém věku :)
Facebook

Projekt 15 dní - 4. den

7. července 2013 v 8:01 | Study♥

Pět kamarádů kteří pro mě hodně znamenají.

Nezveřejňuju jména, jenom popíšu... (jjjessie taky zakazuju používat jména jinak jí mažu komentář!)
 1. ♥ S ní se dá bavit úplně o všem - od Černobylu přes kluky a knihy po nové conversky. Taková kamarádka, která poradí ve všem a je vždycky ochotná pomoct. Prostě k nezaplacení...
 2. ♥ To je taky taková kámoška do deště. Bydlím k ní poměrně blízko a vždycky si k ní můžu přijít poplakat. Ráda mi poradí, pokud jde o kluky nebo kámošky, ale se školou jí zase musím radit já...
 3. ♥ S touhle skvělou holkou se znám od první třídy a sice už nejsme BF, ale pořád se vídáme a čas strávený s ní je k nezaplacení...
 4. ♥ Tady bych jméno zveřejnit mohla, ale nudělám to - nebylo by to fér! Chceš vědět, co o tobě napíšu? Asi jenom to, že se s tebou dá strávit víc času než s ostatníma holkama, který mi pak jdou na nervy, zvlášť kvůli tomu, jak skvělá je voje máma (zní to divně, ale to je život... :D)
 5. ♥ A tady je poslední místo. Na to patří všechny mé ostatní kamarádky, protože všichni, které si dovolím do téhle škatulky zařadit, pro mě znamenají opravdu hodně... a to se nezmění!
Resultados de la Búsqueda de imágenes de Google de http://www.deviantart.com/download/88523080/Best_Friends_by_SinfulEyes.jpg

Projekt 15 dní - 3. den

5. července 2013 v 9:15 | Study♥

Osm věcí nad kterými často přemýšlím

 1. JESTLI EXISTUJE BŮH... Doufám, že jsem tím nikoho neurazila, ale myslím si, že nad tím asi je potřeba přemýšlet než člověk udělá v životě pokrok...
 2. CO TO ZNAMENÁ LÁSKA... To by mě taky docela zajímalo :D Každý si pod tím pojmem představí něco jiného - No, schválně se zeptejte několika svých blízkých a uvidíte. Já to taky zkoušela. Je to zajímavé, co všechno nezjistíte :D
 3. CO JE PO SMRTI... Škoda, že nám to nikdo, kdo to zažil, nemůže říct, co? (*le černý humor :D)
 4. PROČ LIDÉ HODÍ DO SCHRÁNKY DOPIS, A PAK ZKONTROLUJÍ, JESTLI TAM OPRAVDU SPADL... No, neříkejte mi, že to neděláte, nebo jste při tom ještě nikdy nikoho neviděli!
 5. JAK MŮŽE NĚKDO NAPSAT TAK ÚŽASNĚ ZAMYŠLENÉ KNIHY JAKO ROBERT FULGHUM... TO FAKT NECHÁPU. JÁ MÁM NÁMĚTY K PODOBNÝM POVÍDKÁM TAKY, ALE TAK SKVĚLE BYCH TO SEPSAT ASI NEDOKÁZALA!
 6. PROČ NEJDE V POČÍTAČI OZNAČIT ČÁST TEXTU A DÁT NA NÍ CAPS LOCK NEBO HO NAOPAK ODEBRAT... Například u předchozího komentáře se mi to fakt přepisovat nechce a předělat jinak to nejde! proč?
 7. CO NAPÍŠU NA BLOG... Občas se mi chce psát, ale nemám inspiraci, ale když ji mám, tak se mi psát nechce :( Jsem jediná, komu se to stává, ale přestose donutím to napsat?
 8. PROČ JE JÍDLO A SENDVIČE V NAŠÍ JÍDELNĚ VE ŠKOLE TAK PŘEDRAŽENÉ A NEKVALITNÍ K TOMU... k tomu není co dodat! No, máte někdo hnusný obědy bez polívky za 70 korun? Asi ne!
where my dreamland is

Projekt 15 dní - 2. den

3. července 2013 v 9:15 | Study♥

Kde bych chtěla být za deset let a čeho dosáhnout

Za deset let je velmi dlouhá doba a o své budoucnosti nemám ještě úplně jasno. Vždycky si ale budu přát vystudovat vysokou školu v zahraničí a mít rodinu, hezký rodinný domek, dobrou práci, která mě bude bavit, kočku a psa :) A milujícího manžela... Nejvíc bych chtěla pracovat něco s jazyky, ale překládání uživí bohužel málokoho, takže bych potřebovala, aby můj manžel hodně vydělával :D Vím, asi je to hodně nekonkrétní, ale mě to zatím aspoň do maturity jako představa stačí :) A co vy? Máte v tom už jasno?
home decor | Tumblr

Projekt 15 dní - 1. den

1. července 2013 v 9:15 | Study♥

Devět faktů o mě (perličky ze zákulisí :D)

 1. "Jsem nejlepší žákyní ze třídy." Někdy se sama sebe ptám, jestli to vůbec má nějaký smysl. Člověk se snaží, jde mu to... a docílí tím jedině toho, že se mu ostatní smějí a učitelé na něj spoléhají. Nonic :(
 2. "Miluju malé děti." Spoustu lidí nebaví se o ně starat, ale já jsem rozená chůva :) Když má nějaké z dětí na táboře nebo jinde špatnou náladu, stýská se mu, nebo má jiný problém, hned přispěchám na pomoc a snažím se nějak zachránit situaci. Kdybyste věděli o někom, kdo potřebuje pohlídat dítě, dejte vědět:) Sháním brigádu :D (jjjessie mlč!)
 3. "Mám zvláštní vztah k pavoukům" Jo, zní to divně, ale je to tak. Zkrátka občas mi vůbec nevadí a mám je ráda, jindy se jich štítím a jindy z nich mám fobii... jooo, vim, že je to divný, ae každý má něco, ne?
 4. "Nejradši jím chleba s margarínem a kakao." Jo, už to tak je. Jsem totální cvok, ale miluju zakousnout se do krajíce čerstvého chleba s hodně TLUSTOU vrstvou margarínu a zapít to kakaem (nesquik je best :D). Mňaaaaaaaaam!
 5. "Nenávidim opalování!" Jo, je to hrůza. Já se prostě neopálim, ale spálim! Radši se koupu v moři, než abych se někde vyvalovala!
 6. "Neumim jezdit na inlinech." Opravdu takový lidi ještě existujou! Nějak se mi to vyhnulo... ale určitě se to chci ještě naučit! takových věcí je ale bohužel víc.
 7. "Chtěla bych hrát na klavír." Hrooozně moc, ale naši mi to nedovolí, protože už hraju na dvě flétny a na kytaru a nechtějí pořizovat klavír/piano... Ach jo!
 8. "Jsem narozená ve znamení štíra." A všechny hoiroskopy, co jsem našla v různých časopisech na mě sedí! (Teď už toho o mně víte dost, co? :D)
 9. "Miluju všechny roční doby." Nějak si pořád nemůžu vybrat tu nejlepší, ale přece jenom to asi jednou bude léto... Prázdniny a sukně a zmrzlinu prostě nic nepředčí!
Untitled

Projekt 15 dní

29. června 2013 v 8:15 | Study♥
Abyste se mi tu celý měsíc, co budu pryč nenudili, připravila jsem pro vás projekt 15 dní. Otázky mám od Desirée Lydon (http://the-sims-2-team-2010.blog.cz).
Tak tady jsou:

1. den - Devět faktů o mě.
2. den - Kde bych chtěla být za deset let a čeho dosáhnout.
3. den - Osm věcí nad kterými často přemýšlím.
4. den - Pět kamarádů kteří pro mě hodně znamenají.
5. den - Mé dětství.
6. den - Jeden trapas.
7. den - Jsem se sebou spokojená? Pokud ne, co bych chtěla zlepšit.
8. den - Mí oblíbení blogeři.
9. den - Dej svůj přehrávač na náhodný výběr a napiš 10 písniček, který ti mobil/MP3 vybere
10. den - Chvíle, kdy jsem se cítila nejspokojenější se svým životem.
11. den - Kam bych se ráda podívala nebo přestěhovala.
12. den - Jak důležité je podle mě vzdělání.
13. den - Jeden z mých oblíbených pořadů.
14. den - Někdo, kdo mě fascinuje, a proč.
25. den - Můj současný vztah. (Jsi-li nezadaná, piš o tom, jaké to je být single).

INFO k prázdninám a tři tečky :D

27. června 2013 v 10:42 | Study♥
Jak vypovídá nadpis,tohlke je čistě informační článek. Mám totiž pár bodů, které bych vám ráda sdělila. Prosím aspoň affs a účastníky VGS ať tohle dočtou do konce!
 1. Celý červenec mi zabírají dva 14ti denní tábory, takže mě tu moc neuvidíte. Možná stihnu přednastavit nějaké články a vyhodnotit 1. kolo VGS, ale víc ode mě nečekejte. Affs si mě prosím nemažte a vynechte z kontrol atd... prostě to tu bude složitý a aktivita poklesne. Teď taky nebudu přidávat moc článků, protože jich musím spousty přednastavit!!!
 2. Rozhodla jsem se, že budu BEZ KONTROL průbežně promazávat affska, která nebudou obíhat atd. (Samozřejmě začnu až po prázdninách, během nich to nezvládám jak já, tak vy :D) Sice je upozorním, ale nejspíš už nedostanou druhou šanci...
 3. Tady je pár otázek, na které bych od vás ráda nějakou JEDNOZNAČNOU odpověď:
A) Mám vůbec něco přidávat na stránku svého blogu na FB,když tam vůbec nikdo nechodí, nebo to mám nechat plavat?
B) Mám dělat bodování za soutěže v podobě ♥ a ty sčítat a průběžně nejlepším dávat velké odměny, nebo mám po každé soutěži dávat jen malé ceny a konec?
C) Mám dělat dotazníky na www.survio.cz ?
D) Klasika - co se vám nelíbí na mém blogu?
E) Jaké články byste tu chtěli nejvíc? Mám svůj blog na něco specializovat?
F) Jaké soutěže tu máte nejradši? Mám jich dělat víc nebo míň?
G) A nakoce: Jak jste vlastně spokojení se mnou jako adminkou? Mám si sehnat spoluadminku?
H) Jestli máte nějaké další připomínky k mému blogu, určitě je sem napište. Po prázdninách to tu chci trochu vylepit... Co vy na to? :P

Alívio Imediato | via Tumblr ...summer | via Facebook http://lindala.webblogg.se/
Vaše Study♥

New affs ikons! + Vyhodnocení kontroly affs!

7. června 2013 v 17:38 | Study♥
Doufám, že jste si všimli! Jak se vám líbí? Co? No přece moje nové affs ikons! Chci za ně moc poděkovat Angelique (http://graphics-hut.blog.cz/) A tohle je taky můj definitivní seznam affs po kontrole. Ale samozřejmě ještě nabírám! A určitě napište do komentů, jestli se vám ikonky líbí! schválně jsem se neptala, co na ně chcete... Odhadla jsem vás dobře?

Jako skoro vždy s dobrou náladou...
T.G.I.F.! (Thanks God It's Friday!)

Study♥ :D

SISTER SITES (3/3):
ELITE (4/4):
TOP (6/8):
NORMAL (8/10):
21/25 Wanna be?

Stránka na FB!!!

4. června 2013 v 18:32 | Study♥
Můj blog má stránku na facebooku!

Takže už jsem podle vašeho přání v anketě založila stránku svého blogu na "facu".
Určitě sdílejte a lajkujte :D
Chtěla bych vědět, kdo a jak často tam zajdete... Podle toho tam budu dělat otázky a soutěže.
Takže jestli byste mohli napsat do komentů...
Mějte se a mrkněte ;P
Study♥♥♥

Fotodiary ze Slovenska

26. května 2013 v 19:03 | Study♥
Nazdárek, tak mám po dodělání všech úkolů z minulého týdne konečně čas napsat diary za poslední týden. Tentokrát to vezmu pomocí fotek :)


Pondělí, 20. 5. 2013
Na dnešek jsem spala u Jjjessie. Super! Dopoledne jsme psaly deník a aksovaly. Na oběd jsme jely na Nový Smíchov, daly jsme si kuře na nekonečno způsobů :P Pak jsme šly do kina na Croodsovy. Nejlepší film! Viděli jste to někdo? Jestli chcete, udělám recenzi, ale jenom jestli bude zájem. Po kině jsme s Jjjessie jely k nám, kde jsme se mrkly na koťátka. Pak jsem bohužel musela jít na tance, takže Jjjessie jela zase domů. Večer jsem dobalovala poslední věci na Slovensko.


Úterý, 21. 5. 2013
Vstávat v 6:30, pak cesta na hlavní nádraží, 8 hodin cesty vlakem... no, dnešek teda nic moc, tady přidávám fotku z vlaku:
Na nádraží si nás vyzvedly naše hostitelské rodiny. Ta moje je moc fajn... teda vlastně nejen moje, ale bydlí tu taky moje kámoška Líza.


Středa, 22. 5. 2013
Dopoledne prohlídka školy, pak volno. Po obědě jsme měli dojet sami k zzámku, ale nám ujel autobus, takže jsme běželi asi 2 kilometry v kroupách za 10 minut. Fuj! A nechala jsem někde foťák, nejspíš v té škole :( Fotila jsem, jak jsme hráli UNO... a asi jsem ho tam nechala ležet :(
Odpoledne měla být prohlídka města, ale naštěstí pršelo, takže jsme mohli jít domů. My jsme se dívali na Asterixe a Obelixe ve službách Jejího Veličentva. Best!


Čtvrtek, 23. 5. 2013
Dopoledne jsme dělali akci pro místní školku. Ty děti byly rozkošný! Foto:
Odpoledne jsme měli volno a večer jsme šli všichni společeně na pizzu. Mňam!


Pátek, 24. 5. 2013
Dnes jsme jeli 2 a půl hodiny do Vysokých Tater, kde stejně byla mljha a nebylo nic vidět, a zpátky. Nic moc, nejlepší byla asi jízda zubačkou. Přidávám fotku vovopádů:


Sobota, 25. 5. 2013
Zase osmihodinová cesta vlakem. Ale byla sranda! Docela jsme si to s holkama užily. Po příjezdu domů "MHDéčkem" jsem stihla vbalit všechny věci a bohužel i vysondovat všechny úkoly, takže náplň zbytku víkendu je bohužel jasná :( No nic. Ale koťátka zase hrozně vyrostly:Neděle, 26. 5. 2013
Úkoly, úkoly a zase úkoly... :( Nudááááááááááááá! Konečně jsem měla čas se dostat na blog. Ale už zase musim zmizešt :( (tenhle článek jsem psala asi hodinu, napůl s úkolem z občanky :()
Papá
Study♥

Wanna be? A new organization blogu!

10. května 2013 v 14:04 | Study♥
Ahoj! Rozhodla jsem se po dlouhé době zase pro náběr affs. Stávající samozrějmě zůstávájí, ale budu předělávat ikonky, takže bych ráda, aby jste se zapsali všichni - rozdělím si ty nové ikonky do skupin a udělala jsem pravidla blogu.

Takže napište do komentářů:
1. Nick
2. Blog/Web
3. Jaká skupina chceš být? (viz dole)
4. Poč chceš být affs?
5. Co se ti nejvíc a nejméně líbí na mém blogu?
6. Mám udělat stánku svého blogu na FB?
7. Souhlasíš s pravidly?

PRAVIDLA BLOGU:
1) Kopíruj pouze se zdrojem nebo pošli mail na studentka007blog@seznam.cz
2) Nepiš hanlivé, urážlivé nebo vulgární komentáře. Stejně je smažu. A jestli se ti to nelíbí, nikdo tě nenutí tu být!
3) Obíhej podle zápisu, nebo napiš, že chceš změnu!
4) Napíšete si mě do seznamu affs! Když si mě chcete smazat, dáte vědět na můj blog!
5) Občas se zúčastníte nějaké akce nebo soutěže probíhající na mém blogu nebo pro mě někde hlásnete ;)
+ pokud bude potřeba na pravidlech něco změnit, dám vědět...

SKUPIINY AFFS:
*****Sister site (počet míst: 2) obíhá 6x týdně nebo víc, účastí se většiny soutěží a akcí na mém blogu.
****Elite (místa: 3) obíhají 5x týdně a účastní se aspoň 10ti soutěží či akcí za rok.
***Top (přihlašte se: 5) obíhají 4x týdně a ročně se zúčastní minimálně 5ti soutěží nebo akcí.
**Normal (může vás být: 15) obíhají 2x - 3x týdně a během jednoho roku se zúčastní nejméně 2 soutěží/akcí.

NEW ORGANIZATION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rozhodla jsem se za každou soutěž na svém blogu dávat body. Nejvíce bodů bude za nejtěžší soutěže atd... Body se budou značit jako ♥ a po předělání affs ikonek se objeví v menu. Tahle organizace platí do neurčita a jednoho dne (neřeknu kdy) ji zastavím a spočítám body. Kdo bude mít nejméně bodů, toho potrestám ;), a kdo nejvíc, toho čeká velká odměna (větší než z jiných soutěží)!!! Tedy každý, kdo se zúčastní čehokoliv na mém blogu, pokud se chce zapojit, dostane body. Bez ohledu na to, jestli je v affs nebo ne!

Takže tak... souhlasíte? :()
Study♥
P.S. Jakékoliv připomínky, návrky atd. posílejte na studentka007blog@seznam.cz


AKTUÁLNÍ SEZNAM:
Sister (3/3):
Elite (4/4):
- Kachna a Terouš (www.crazycrazycats.blog.cz)
Top (6/6):
Normal (10/10):
- ○Lagoona○Blue○ (mh-moje-monsterky.blog.cz)
- Nikolka...:P (http://dream-live.blog.cz)
- Chemical angel (chemical-angel6.blog.cz)


POKUD CHCETE SPŘÁTELIT, STEJNĚ NAPIŠTE, SUPER BLOGY NABÍRÁM POŘÁD :)

Nápad bez velkého N :) a diary za poslední dny

4. května 2013 v 12:14 | Study♥
Ahoj všichni!
Jak se máte? Já tak středně, včera... noi, tak abych začla popořadě:

ÚTERÝ, 30.4.2013
Po třetí hodině jsem zdrhla ze školy. Vyjímečně jsem z toho ale neměla radost. Čekalo mě totiž nasazení rovnátek :( ... Jediná pozitivní věc na celém procesu bylo vybírání gumiček. To je (jestli to nevíte...) to jediné, co je ne rovnákách barevné. Vybrala jsem si světle modré, a až mi je budou za tři měsíce utahovat, můžu si vybrat jinou barvu. Tyhle se mi ale vážně mocinky moc líbí :)... Bohužel ale nemůžu pořádně kousat (ani dneska ne :C ) takže je mi odepřena spousta věcí... grrrrrrrrr!!!
STŘEDA, 1.5.2013
Všichni mají volno. Já jsem byla u své kamarádky... Zrovna jim ale předělávají balkón, takže děsnej kravál. K obědu jsme měly domácí hranolky a kuře. Já jsem musela jíst jenom superrozmačkané hranolky - ach jo! A můj příděl kuřete dostal kamarádčin pes Arco :( To je táááááááák nefér!
Večer jsem byla s tátou a našimi známými na koncertě v Rudolfínu. Bylo to celkem fajn, až na to, že jsem byla děsně unavená a bolely mě zuby. A hlavně: NESMÍM JÍST OŘÍÍÍÍŠKY! Kešu, arašídy - nic! A to mě zabilo, jak všichni v tom byüfetu něco chroupali a já nesměla do ničeho ani ďobnout! ACH JO!
ČTVRTEK, 2.5.2013
Ráno mi sice nebylo moc dobře, ale šla jsem do školy - špatná volba . už po třetí hodině mi bylo blbě, tak si mě táta vyzvedla a šla jsem domů. Nejspíš nějaká viróza... Nwim, no... Každopádně jsem zbytek nde ztrávila v posteli :(

PÁTEK, 3.5.2013
No, pořád mi blo zle, a protože nemůžu kousat, musím jíst jenom jogurty a banány - BLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ! Přišla jsem o angličtinu i kytaru, kterou tak zbožňuju - ACH JO!!!
A DNESKA, SOBOTA, 4.5.2013
Už je mi líp, a začíná mi pracovat mozek, takže jsem dostala nápad. Překvapilo?

"Dostala jsem takový nápad, že bych založila stránku svého blogu na FB. Není to asi nápad s velkým N, ale chtěla bych vědět váš názor. Dávala bych tam soutěže, upomínky na nové články, ceny pro výherce soutěží, upmínky na soutěže affíků a mnoho dalšho. Co vy na to?"


No, a jinak normálka - četli jste to celý, nebo přeskakujete? Snad celý, dala jsem si záležet... :P

Mějte se :()
Study♥

Moje oblíbené citáty

2. května 2013 v 16:43 | Study♥
Aby jste se o mně něco dozvěděli, přidávám své oblíbené citáty. Jaký se líbí nejvíc vám? A jaké jsou vaše oblíbené citáty?

"Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě." (John Lennon)

"Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí." (Jan Werich)

"Plakat nad minulým neštěstím, to je nejjistější prostředek, jak si přivolat další." (William Shakespeare)

"Falešný přítel je horší, než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš." (Lev Nikolajevič Tolstoj)

"Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu." (Oscar Wilde)

"Ve válce jako v lásce - chceme-li skončit, musíme se vidět zblízka." (Napoleon Bonaparte)

"Opakem pravé lásky není nenávist, ale lhostejnost." (Robert Fulghum)

Veselé Velikonoce!!!

1. dubna 2013 v 9:13 | Study♥
Ahojky! Dneska je Velikonoční pondělí. Chodí u vás někdo s pomlázkou? U nás teda jo! A včera jsme ještě s mamkou zdobily velikonoční perníčky. Brácha šel s kamarády na koledu a my s mámou se necháváme "šlehat". Za chvíli přijede naše malá sestřenice Anička, která normálně bydlí v Bruselu (hl. město Belgie) , jen přijela na Velikonoce. Půjdeme s ní koledovat, aby věděla, jak to u nás v česku chodí :) A loni jsem se naučila plést pomlázku... ale už jsem to zapomněla...
Já se teda rozhodně nenudim - mám co dělat, ale stejně jsem si vzpomněla na vás, že jsem nepřidala ŽÁDNÝ VELIKONOČNÍ ČLÁNEK!!! Tak vám tady teda píšu. Zajímalio by mě, jak to chodí u vás? Chodí taky někdo s pomlázkou? Malujete vajíčka? Pečete beránka nebo perníčky? Nebo jezdíte spíš někam na dovču? My ne... škoda, no. Ale zase máme naše staré dobré zvyky. Já nwim, jak vám, ale mně to přijde fajn, připomenout si občas nějaké ty tradice :)
A letos se to fakticky povedlo - máme Velikonoční pondělí na Apríla! Tak jsem, jen tak pro srandu králíkům, dala mezi pravá vajíčka jedno polystyrenové... uvidíme, kdo si ho vezme :D... A taky jsem přivázala tádovi boty k sobě, schovala mámě hodinky, přivázala k bráchově klice plechovku, takže vzbudil ráno celej barák, když šel na záchod a jako třešničku na dortu jsem po celém baráku rozmístila všechno oblečení rodičů i bráchy... no, dalo mi to docela zabrat, abych v noci všechy nevzbudila (zvlášť s tou plechovkou) a byla jsem dost nevyspalá, ale za tu srandu to stálo...
TAKŽE VESELÉ VELIKONOCE A ZASMĚJTE SE NA APRÍLA!!!
Study♥

Zápis na 22. březen

23. března 2013 v 10:11 | Studentka007
Ahoj! Píšu za včerejšek, protože včera jsem to všechno neměla ale vůbec čas zapsat...
Ve dvanáct jsem se rozloučila s kámoši (máme teď 14 dní prázdniny...:P) a "zdrhla" ze školy. Šla jsem totiž pomoct organizaci UNICEF (www.unicef.cz).
V naší škole je kroužek unicef už několik let. Já ho navštěvuju druhý rok. Vyrábíme různé věci a pak je prodáváme - vybrané peníze jdou právě organizaci unicef.
Tak jsme teda šly. Já, Julča, Kim,Lenka, Áňa, Míša, Kačka, Bára a naše "učitelka". Jely jsme metrem na Náměstí Republiky a odtamtud šly pěšky na Ovocný trh. Tam nás už očekávaly dvě zaměstnankyně unicefu. Naším úkolem bylo ozdobit kadibudku z kartonu. Trvalo nám to docela dlouho, protože nám umrzaly prsty, ale nakonec jsme to přece jenom zvládly. (Až bude fotečka, přidám.)
Za odměnu nás našše "učitelka" pozvala do restaurace na pizzu a horkou čokoládu za školní peníze!!! - MŇAM!!!! Myslím, že to mrznutí fakt stálo za to... xD
Jestli se chcete dozvědět něco víc o téhle super akci, klikněte SEM! Doufám, že jsem vás nalákala, a že se příště do nějaké akce unicefu taky zapojíte... vždyť je to pro dobrou věc!!!

Slepičí hymna

17. března 2013 v 17:50 | Studentka007
Slepičí hymna! Cool! Co si o tom myslíte?

Diary 12.3.13

12. března 2013 v 16:12 | Studentka007

Tak tady je můj první diary zápis...
Dneska jsme ve škole psali písemku z češtiny, což nic moc, a zítra píšem občanku - blééé!!! Když se mi podaří odtrhnout se od učení (tzn. zdrhnout mámě z dohledu), vždycky spěchám za váma... Tak jsem si řekla, že si udělám deníček - teda takový ty svoje kecy.
Takže: Mám od své nové SB Awe slíbený layout a hodlám sem přidat pár nových rubrik (Napište do komentů, co byste chtěli...) - taková menší rekonstrukce. Hlavně to znamená 2 věci:
1. Potřebuju vaše názory na vše na mém blogu! (Affs - teď se ukažte)
2. Budu přidávat míň článků, protože mám jiných starostí dost...
Doufám, že se na mě kvůli tomu nebudete zlobit...Taky budu míň obíhat - affíci fakt sorry. Ale JEŠTĚ POŘÁD SPŘÁTELUJU: MÁM JEŠTĚ 7 VOLNÝCH MÍST, TAKŽE SE HLAŠTE!!!
A taky doufám, že se vám líbí tyhle oddělovače - nejsou mojí vlastní tvorby, ale jsou skvělý. Mějte se a pište v komentech...

Debilní kecy matek

10. března 2013 v 11:47 | Studentka007
Omlouvám se, že přidvám tohle super(pravdivý) videjko až teď, ale kvůli lyžáku jsem to dřív nestihla... Super ne?

Co miluju na létě???

10. března 2013 v 11:20 | Studentka007
Léto je prostě super!!! Já na něm miluju minimálně tohle:

zmrzku!!!

aquaparky!!!

plavky!!!


palmy!!!

pláže!!!

malování nehtíků!!!

A co se líbí na létě vám???
(P.S. všechny fotky jsou made by me. Prosím, kopírujte pouze s odkazem na původní článek!!!)
KONEC HLEDACÍ SOUTĚŽE! GRATULUJU! KDO JSTE DOŠLI AŽ SEM, NAPIŠTE MI PRO KONTROLU POŘADÍ ČLÁNKŮ, KDE JSTE NAŠLI STAMPS. PRVNÍ TŘI MAJÍ REKLAMU NA MÉM BLOGU (TU STAROU MAŽU)!!!

Čtyřlístek ve službách krále

27. února 2013 v 17:41 | Studentka007
Do kin přichází nový film jménem Čtyřlístek ve službách krále. Moc se na něj těším a doufám, že na něj s kámoškama půjdeme do kina. Jestli jste ho ještě neviděli, tak tady je oficiální trailer.

 
 

Reklama