Moje tvorba všeho typu...

Moje výtvory na polyvore 0.7

25. července 2014 v 9:00 | Melody♫

TENTO ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ!!!

Sýýýr :))

15. dubna 2014 v 14:30 | Melody♫
Po hiatusu se zase hlásím... měla bych se ujčit na zítřejší test z biologie... ale kdo by tím ztrácel čas, když máme od čtvrtka prázdniny? :D Blog se zase postaví na nohy, protože já mám prázky až do 4. května! Fakticky !!!
Ještě jednou se omlouvám affs, obíhání začne asi až zítra ://
A aby tu nebylo tolik keců, byly jsme s Karkulkou17 fotit :) no, tak se mrkněte na výsledky :))

Good morning!

23. března 2014 v 14:27 | Melody♫
Dobré ráno!
Stále jsem ještě v Německu, takže je tenhle článek přednastavený... tak jsem udělala jednu ranní koláž :D
Bhx0uyzx58jmt8ka1337h0opxjailx0q
Líbí? Jak se jinak máte?
Melody♫

2 Miley Cyrus outfits

22. března 2014 v 9:00 | Melody♫

Tento článek je přednastavený!
Jsem v Německu!

My graphic 0.4 - colorky

25. února 2014 v 18:16 | Melody

Milí čtenáři, dneska toho ke čtení moc nebude... pokusila jsem se jenom vytvořit pár colorek... Snad se líbí :)

Moje výtvory na polyvore 0.6

25. ledna 2014 v 18:16 | (Study♥)
(source:monika-graphic.blog.cz)
Hello!
Vím, že tu mám své Polyvore výtvory teď celkem často, a tak jsem jich vtěsnala víc do jednoho článku... Tentokrát jsem udělala různé barvy. Které máte nejradši vy? A který můj výtvor se vám líbí nejvíc? A líbí se vám vůbec Polyvore?
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Moje výtvory na polyvore 0.5

7. ledna 2014 v 21:23 | Bepřezdívka:(
Nemám náladu na dlouhé člán

ky, zítra píšu čtvrtletkuz angliny... Tak tady je pár mých nových výtvorů z Polyvore :)

My graphic 0.3

4. ledna 2014 v 19:47 | Study♥
Hojlikoma :)
Zdravím všechny...
Prázdniny se chýlí ke konci, tak je potřeba si je užít naplno :) já jsem se dneska naučila na 3 předměty, spala u kamarádky, prošla se, uháčkovala jedno prostírání a strávila 45 minut u pc tvořením grafiky. Tak tady jeden můj pokus - blend/signatura se Selenou Gomez. Co vy na to? no, snaha byla...
Prosím, přečtěte si TOTO!
DÍKY A MĚJTE SE...
Study?♥?

My graphic 0.2

23. prosince 2013 v 14:26 | Study♥
Ještě pořád mě nepřešla moe amatérská grafická nálada a už máme ozdobený stromeček... no tak jsem zase tvořila... Tentokrát je to blend s Miley Cyrus... Snad není tak hrozný... když nemám ten Photoshop :((

My graphic 0.1

23. prosince 2013 v 13:56 | Study♥
Yeah! Přestože se mi stále jěště nenainstaloval Photoshop (můj notebook ho už popáté odmítá akceptovat a nahlásí chybu při stažení.. - nevíte co s ním???), no tak přesto se mi podařilo vytvořit pár nápisků Christmas is coming...
Byla bych ráda, kdybyste při použití uvedli zdroj, ale není to povinnost :))
Tak doufám, že je někdo použije...

Moje výtvory na Polyvore 0.4

25. září 2013 v 16:17 | Study♥
V poslední době mě prostě Polyvore baví... Mám kreativní náladu. Jo, a o víkendu tu nebudu, tak se předem omlouvám... A tady už je ten outfit... tentokrát podzimní.

Moje výtvory na Polyvore 0.3

21. září 2013 v 11:44 | Study♥
klik - c.č. :3

Moje výtvory na Polyvore 0.2

3. září 2013 v 19:28 | Study♥
Zdravím všechny affs a ostatní, kdo na tento blog zavítali...

Moje fotky 1.3 - My favourite fashion

6. srpna 2013 v 17:38 | Study♥
Ahoj všichni! Tak jsem zase po dlouhé době něco vyfotila. Jsou to moje nejnejoblíbenější hadříky. A ještě než si je prohlídnete, bych vás chtěla poprosit o vyplnění mého dotazníku Tadýýýýýýýýýýýýý!!! .

Další fotky v c.č....

Moje výtovory na polyvore 0.1

14. června 2013 v 14:25 | Study♥
Takže přidávám některé své výtvory z polyvore. Jak se líbí? Jinak mimochodem o víkendu mám soustředění a začátek příštího týdne budu šít kostýmy - ve středu mám e vystoupení (držte mi palečky :D) takže moc nebudu mít na blog čas, ale ve čtvrtek asi bude první kolo VGS. Těšte se ;P
Study♥

Moje fotky 1.2 - Naše koťátka!!! <3

9. května 2013 v 19:21 | Study♥
V neděli se nám narodilo (ne nám, naší roční kočce!) pět koťátek! Tady jsou dvě jejich fotky... so cute ♥♥♥...

Moje fotky 1.1 - Moje sbírka časáků...

27. března 2013 v 9:25 | Studentka007
Tak tady je pár mých uměleckých fotek... nejsou zdaleka všechny:)
Tak co na ně říkáte? Já vím, že nic moc, mám i lepší, ale ty jsou osobní, ty sem nemůžu dávat... až bude zase teplo, slibuju, že sem dám nějaký fotky z vënku, ale teď je na to fakt zima mrznout v tom vichru s profi.foťákem a bez rukavic...Nemyslíte?

Mějte se a koukejte se zapsat TADY!!!

Neopatrnost

20. března 2013 v 15:37 | Studentka007
Na slohu jsme dostali zadání neopatrnost - tady je moje tvorba - trochu přikrášlený vlastní zážitek...

Usmívající se

Až do oběda probíhalo všechno v pořádku. Když Kristýna dostala hlad, zastavily jsme u břehu Berounky pod jezem. Kousek výš po proudu stál malý bufet pro vodáky. My jsme ale měly jídlo s sebou, a tak jsme se do něj hned pustily. Asi po pěti minutách přijeli na kánoi dva cizí kluci. Vystoupili, ale kánoi nevytáhli z vody, ani si ji nepřivázali ke kůlu na břehu.

Kristýna na ně křičela: "Přivažte si tu loď, vždyť vám uplave!" Starší ze dvou kluků se na ni opovržlivě podíval a prohlásil: "Jenom mimina si vytahují kánoi z vody!" Mladší se na Kristýnu ani nepodíval a šel rovnou k bufetu. Kristýna pokrčila rameny a zakousla se do svého sendviče.
Jakmile však kluci zmizeli v bufetu, kánoe se začala pomalu posunovat směrem k jezu. S Kristýnou jsme se na sebe podívaly. Kristýna se svlékla do plavek a já jsem běžela do bufetu. Když Kristýna skočila do vody, kánoe už byla skoro na jezu. Kristýna plavala, co mohla a já jsem se horečně snažila dostat ty kluky k vodě. Až když na mě Kristýna zakřičela, že potřebuje pomoc, uviděli kluci, co se vlastně děje. Utíkali k vodě a pomohli Kristýně vytáhnout kánoi na břeh. Kluci nám poděkovali a omluvili se nám za svou neopatrnost. Za odměnu nás pozvali na zmrzlinu.

Vypadalo to, že už je vše v pořádku. Když ale kluci chtěli zaplatit, zjistili, že jim chybí jeden barel. Zkoušela jsem ho najít pádlem, ale řeka byla před jezem příliš hluboká. Půjčila jsem tedy klukům svůj mobil, aby mohli zavolat svým rodičům. Nejspíš dostali pěkně vynadáno. My jsme tam s nimi nemohly déle zůstat, pokud jsme chtěly být doma před setměním.
Doma jsme všechno vyprávěly našim rodičům. A co z toho vzešlo? Už nikdy nesmíme samy na výlet k řece! A to máme za odměnu!

Vánoce v chaloupce

20. března 2013 v 15:34 | Studentka007
Karolína byla smutná. Každé Vánoce v její malé chaloupce probíhaly stejně. Nikdo ji nepopřál štěstí a zdraví, nikdo ji nepřišel navštívit.

Karolína byla totiž stařenka, která bydlela na samotě u lesa. Neměla žádné přátele, jen se občas dobelhala do vesnice pro potraviny. Nikdo ji neznal, nikdo jí nepomohl. A teď, když byly Vánoce za dveřmi, bylo Karolíně ještě hůř, než kdy předtím.

24. prosince odpoledne se vyšla Karolína projít zasněženým lesem. Nasbírala trochu dříví a nasypala do krmítka ptáčkům. Potom si přichystala skromnou vánoční večeři. Dala se do pletení, když najednou někdo zaklepal na dveře. Než došla ke dveřím, nikdo už tam nebyl. Na prahu ležela jen velká děravá krabice. Protože na mrazu byla stařence zima, vzala krabici dovnitř. A jak byla překvapená, když uviděla její obsah! V krabici se choulilo malinkaté koťátko. Karolína byla v té chvíli tak šťastná, šťastnější, než všichni lidé na světě. Svou vánoční nadílku pojmenovala Vicky a hned jí nalila misku mléka.

O Silvestrovské noci, kdy se Karolína s koťátkem Vicky na klíně dívala na všechny ty zářící hvězdy na nočním nebi, kdosi opět zaklepal na dveře. Tentokrát však za dveřmi opravdu někdo stál. Byly to tři dívky z nedaleké vesnice, kam chodila Karolína pro potraviny. Nabídly se, že jí budou pomáhat s nákupy a domácí prací, a ptaly se, jak se má jejich koťátko. Stařenka byla moc ráda, že má konečně nějakou živou duši, se kterou si může popovídat. Patnáctiletá dívka Andrea přišla s nápadem Karolínu rozveselit. Pak tu stála dvanáctiletá Michaela, která přinesla tác plný vánočního cukroví, a sedmiletá Aneta. Děti zůstaly se stařenkou dlouho do noci a Karolíně už nikdy nebylo smutno.

Zimní krajina

20. března 2013 v 15:28 | Studentka007

Tahleta krajina kolem nás,
jako kdyby zastavil se čas.
Otvírá vrátka všech svých krás,
koukám se na ni zas a zas.
Zde stará vrba u rybníka
svůj zasněžený háv oblíká.
Chumelí, vločka k vločce sedá.
Běda vám, vločky, běda, běda.

Až přijde jaro mezi nás,
zavřou se vrátka zimních krás.
A budu čekat celý rok
na ten jediný zimy krok,
až přijde zima,
přijde
zas.

Co tomu říkáte?
 
 

Reklama

Rubriky