30 questions challenge - Day 5

15. července 2014 v 15:34 | Melody♫ |  About me
D02lhsx01qthlwz02vx9enku2x4mwu07

TENTO ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ!!!

Den 5

Stalo se ti někdy, že si byla v nějaké situaci, kdy ses hned po rozhodnutí zamyslela nad tím, jak by to dopadlo, kdyby ses tak nerozhodla?Jasně že jo! Mockrát! A pochopitelně ve vážných i úplně komických a nepodstatných situacích!
Třeba když jsem byla v belgické pralinkárně, kde měli tolik skvělých bonbonů a já si nemohla vybrat. Nakonec jsem měla medvídka s jahodovou náplní, ale třea tam byl nějaký jiný lepší bonbon, který jsem ale neměla... To byla jsedna z těch absolutně nepodstatných situací.
Nebo třeba když jsem měla v páté třídě na výběr ze dvou partnerek na německo-českou výměnu. S tou svojí jsem si pak zas až tak nerozumněla, ale s tou, která zbyla na mojí nej kámošku o mnoho víc... a tak jsme byli většinu času spolu, i když ty naše Němky se moc nemusely... Kvůli nám se vlastně usmířily, takže kdybych si vybrala jinak, jak už jsem nad tím od začátku přemýšlela, nic z toho by se nestalo...
Nebo kdybych se rozhodla, že nechci na rok do Belgie, ale do Francie. Změnilo by to můj život. Nebo co kdybych se rozhodla že vůbec nikam nepojedu?

"Celý život děláme rozhodnutí, a ať už se nám to líbí nebo ne, naše rozhodnutí určují naši cestu."

Ne to není citát. To je to, co se vám celou dobu snažím sdělit. I když člověk dělá chyby, může je napravit, když se bude snažit. Ale taky všechno zkazit, protože lži, průšvihy a všechno podobné má ve zvyku se nabalovat jako sněhová koule, která vás jednou zavalí... Asi už bych měla přestat filozofovat, protože na otázku jsem odpověděla už první větou...

Tak doufám, že vám tenhle článek něco přinesl...
Melody♫
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co byste chtěli na mém blogu vidět (pokud něco jiného, pište do komentářů!):

Challenge
Anglické články
Moje myšlenky a názory
Recenze a tipy

Komentáře

1 Abby Abby | E-mail | Web | 16. července 2014 v 12:16 | Reagovat

taky už se mi to několikrát stalo

2 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 17. července 2014 v 23:32 | Reagovat

Pěkný názor na situaci, naprosto s tebou souhlasím :-) . Pěkný blog :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama