Rozhovor s Veru (glee-veru.blog.cz)

31. března 2013 v 18:51 | Study♥ |  Rozhovory

Ahoj, jak se máš?

Mám se dobře. Strašně se těším na otázky a nějak mi to zvedá náladu.

Kolik je ti let?

Je mi 13 a půl.

Jak dlouho už bloguješ?

Bloguju asi necelý dva měsíce.

Rozhodla ses založit blog o Glee. Kdy a jak ses o něm poprvé dozvěděla a líbil se ti hned první díl Glee, který jsi viděla?

Poprvé sem se o Glee dozvěděla, když jsem jednou nějak zapla televizi a zrovna tam jeden běžel, matně si pamatuju, že to bylo 3x20 nebo 3x21, ale opravdu si nejsem jistá. Nijak mě to nezaujalo... Potom asi o půl roku později, jsem na Prima Love viděla upoutávku na Glee a byla z dílu 1x06. Tak jsem se na to prostě koukla a líbilo se mi to. Pak ještě párkrát v televizi, pak na netu a od té do doby jsem závislák.:))

Kterou postavu z Glee máš nejradši?

To je těžký, pořád se to mění... Třeba v druhé sérii jsem vůbec neměla ráda Quinn a teď na ní ujiždím. Naopak je to třeba s Rachel tu poslední dobou nějak nemusím.. Ale určitě je to hlavně Quinn, Santana, Finn, Sam, Britt, Puck, Rachel a poslední dobou i Kurt.:))

Víš, kterou postavu dabovala do češtiny Lucka Vondráčková?

Tak to je ostuda, ale nejsem si vůbec jistá.. Glee sleduju většinou v angličtině, ale řekla bych, že Quinn.. (pozn.: jj, je to tak!!! xD)

Shrň stručně děj Glee. O co tam jde?

Tak stručně nevím, ale pokosím se..

- Učitel španělštiny Will Schuster, kdysi chodil na střední škole do Glee klubu (sbor) a snaží se mu navrátit ztracenou slávu.. Ale nic není jak bývalo, takže se mu přihlasí jenom pět zájemců složených z těch největších školních nul. Will se ale tak snadno vzdát nechce, a tak jde k fotbalistům, ale nepochodí. Když se jde podívat na letáček uslyší zpěv. Ten hlas patří Finnu Hudsonovi, nejoblíbenejšímu klukovi na škole. Přesvědčího aby se přidal. Postupem času se přidá i pár fotbalistů a tři rozstleskávačky, které ale pošle trénerka Sue za účelem zničit sbor. Aby toho nebylo málo je jedna z nich těhotná, z někým jiným než si myslíme. Ať tak nebo tak jejich cesty se ve sboru sejdou, takže se zajímavým způsobem dozvídáme o nich mnoho nového.. Všichni spolu zažijí spoustu věcí, které řeší všelijak. Všechno, ale jednou končí a my vidíme jak se z dětí mění v dospělé. Určitě každému doporučuju se na to podívat. Producenti si vlastně dělají srandu z věcí, které hýbou společností. A úžasné songy v podání skvělých zpěváků.:))

Jak se jmenuje úvodní znělka z Glee? A líbí se ti?

Úvodní znělku si nějak neuvědomuju, ona se totiž nedá moc dobře popsat. Řeknu jenom pustě si Glee a zjistíte to.:))

Vadí ti v Glee milostné scény?

Ono jich tam ani moc není.. A záleží u koho. Ale ne nevadí.

Chtěla by sis někdy zahrát v podobném seriálu? Pokud ano co bys hrála - hlavní roli, vedlejší roli, nebo jenom dívku v davu?

Určitě bych si v něčem takovém jako Glee zahrát chtěla. Těžko říct, líbilo by se mi něco jako Santana Lopez, pospupně se hrabat nahoru.:))

Se kterou z hlavních postav z Glee nejvíc souhlasíš/ máš nejvíc stejných postojů atp.? Chtěla bys jí být? Proč?

To je těžký, od každé mám něco. Asi to bude Quinn, mám celkem dobrý známky a umím být krutě milá.. Určitě bych jí chtěla být. Chtěla bych být něco mezi Quinn a Santanou.:)) Ale proč??? Líbí se mi jejich charaktery. A jak umí zpívat.

Líbí se mi vzhled tvého blogu. Dělalas ho sama? Pokud ne, tak kdo ti ho dělal?

Určitě se mi líbí. Sama jsem ho nedělala, ale časem bych se to chtěla naučit. Dělala mi ho Ronnie z "nayarivera-daily."

Ráda bych viděla na tvém blogu nějaké soutěže. Co bys nejspíš udělala? A uděláš to?

Určitě bych soutěže chtěla časem udělat. Zatím ale vůbec nevím jakou... Nápad??? (pozn.: Bleskovku? Poznávačku? Nwim, možností je spousta… ale bleskovky jsou asi největší klasika :)) )

Popiš svou povahu v několika větách.

Tak to je těžký.. To asi fakt nedám. Jsem milá, sportovně založená, trhnlá, bláznivá a mám sociální cítění...:))

Jsem ráda, že jsem s tebou mohla "pokecat" :) Měj se.

Dík moc. Strašně mě to bavilo a ty otázky mi opravdu sedli. Pa.:)) (pozn.: sedlY!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama