Životopis Miley Cyrus

5. ledna 2013 v 11:22 | Studentka007 |  Stars
Celé jméno Miley Cyrus je Destiny Hope Cyrus. Když byla malá táta ji říkal Smiley (Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Miley je dcerou zpěváka Billiho Ray Cyruse. Už v dětství se objevovala v různých reklamách.
Pravý začátek její kariéry však nastal, až když vyhrála casting na hlavní roli v seriálu Hannah Montana. Je o mladé 14-leté středočkolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. Nikdo to ale neví, protože vystupuje s blonďatou parukou a falešným jménem a ve škole je to zase jen obyčejná holka. Nikdo kromě její rodiny a kamarádů neví, že vede 2 životy.
Z Miley se díky tomuto seriálu stala hvězda. V seriálu hraje se svým opravdovým tátou, který je také jejím manažerem. Miley Cyrus vydala už několik hudebních CD. Písničky si sama píše nebo jí je píše táta. Písničky se použili také jako soundtrack k Hannah Montana. Hannah Montana vyšlo i na DVD a stal se z toho fenomén. V lednu 2008 se do kin dostal 3-D film Hannah Montana Concert. Miley Cyrus má před sebou jistě slibnou kariéru. S vyplazeným jazykem


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama